Матеріально-технічне забезпечення

Всі групи обладнані згідно вимог Санітарного регламенту.

Групові кімнати об'єднані зі спальнями (обладнані триярусними висувними ліжками). Мають ігрові зони, навчальну зону. Обладнані куточками природи, національними куточками, куточками розвивального навчання, театралізованими зонами, зонами самостійної художньої діяльності.

Санітарні вузли мають дитячі унітази, умивальники, піддони, туалети для хлопчиків та дівчаток.

Роздягальні кімнати обладнані шафами для роздягання дітей та куточками для батьків в яких висвітлюється режим роботи ДНЗ, сітка занять, рекомендації батькам. Демонструються виконані дітьми роботи по зображувальній діяльності та надається вся необхідна інформація для батьків.

В дошкільному закладі є окремий музичний зал, де діти проводять музичні заняття, розваги та свята.

Смачно готують їжу кухари на харчоблоці. В наявності є обладнання: електроплита, духова шафа,  холодильники, м’ясорубка. На харчоблоці встановлені доочищувачі води. Продукцію готують в двох залах (варений зал, сирої продукції).

Для прогулянок дітей на території закладу обладнані 4 ігрових майданчики з тіньовими навісами.

Приміщення дошкільного закладу обладнане системою центрального опалення.

Проведена заміна майже усіх вікон на металопластикові.

Територія дошкільного закладу озеленнена, доглянута, огороджена.