Красногвардійський район. ДНЗ № 162

Новости


14.09.2018
Спортивне свято.
Проведено спортивне свято "Осінній марафон".

03.09.2018
День знань!
Проведено розвагу "Подорож в країну знань"

Все новости

НАКАЗ

Комунальний заклад освіти

«Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 162»

Дніпровської міської ради

 

НАКАЗ

від 11.05.2017                                                                                40

 

            

 Про дотримання чинного законодавства

 щодо отримання, використання  та обліку

 благодійних ( добровільних ) внесків

 від юридичних та фізичних осіб .

 

Відповідно до ст. 53 Конституції України , законів України « Про освіту» ,

« Про загальну середню освіту» , « Про дошкільну освіту» , « Про благодійну діяльність та благодійні організації» ,«Про місцеве самоврядування в Україні» . «Про запобігання корупції», Бюджетного та Цивільного кодексів України , постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 року № 1222

( зі змінами) « Про затвердження Порядку отримання благодійних(добро-вільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я , соціального захисту, культури, науки , спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» , листів Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України від 15.04.2011 року № 1/9-289 « Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків» та від 09.04.2012 року

№ 1/9-272 « Щодо благодійних внесків» , листів Міністерства освіти і науки України  від 05.09.2013 № 1/9-608 « Щодо благодійних внесків» та від 28.11.2013 № 1/9-848 « Про організацію діяльності благодійних фондів у загальноосвітніх навчальних закладах» , рішення Дніпровської міської ради від 28.09.2016 № 22/14 « Про посилення контролю за отриманням благодійних ( добровільних ) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти , охорони здоров’я , соціального захисту , культури , спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування», наказу управління освіти департаменту гуманітарної політики від 10.05.17 № 123« Про дотримання чинного законодавства щодо отримання, використання  та обліку благодійних ( добровільних ) внесків від юридичних та фізичних осіб» . та з метою дотримання навчальними заклада-ми вимог законодавства щодо ефективності та прозорості використання бла-годійних внесків , уникнення безсистемних та безконтрольних зборів коштів з батьків , забезпечення доступності , безоплатності  освіти.

 

 

НАКАЗУЮ:

1.Забезпечити неухильне виконання чинного законодавства всіма учасниками навчально- виховного процесу щодо отримання, використання та обліку благодійних внесків від юридичних та фізичних осіб.

2.Не допускати збір будь- яких  готівкових внесків працівниками ДНЗ.

3.Провести з педагогами ДНЗ роз’яснювальну роботу щодо примусового стягнення коштів з батьків у вигляді благодійних внесків.

4. Тримати на контролі питання щодо створення батьківським комітетом ДНЗ  благодійного рахунку у казначействі відповідно до чинного законодавства.

5.Здійснювати отримання внесків ( благодійних, спонсорських)від фізичних та юридичних осіб відповідно до Порядку отримання благодійних(  добро

вільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони  здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 року № 1222( зі змінами)

6. Довести до відома громадськості та батьків реквізити благодійного розрахункового рахунку (для зручності,  у разі бажання, надання добровільної  благодійної допомоги  ДНЗ.

7.Своєчасно проводити оприбуткування  товарів, робіт і послуг, наданих ДНЗ як благодійна допомога.

8. Постійно інформувати батьків про надходження та використання благодійних внесків шляхом  розміщення відповідних матеріалів на сайті ДНЗ, на інформаційних стендах.

9.Систематично проводити звітування про використання бюджетних та благодійних коштів перед педагогічним колективом, батьківським комітетом, батьківською громадськістю.

10. Відповідальній  за роботу сайта постійно оновлювати інформацію у розділі

 « Фінансова діяльність», розміщувати на сайті  звіти про використання  коштів.

11. Виданий наказ по ДНЗ розмістити  на сайті ДНЗ.

12.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

                                           Завідувач  ДНЗ№162:                             Т.В.Лисяк